Współczesna przestrzeń

yesclimaYes Clima - sterowanie klimatyzacją.

 

Sterowanie klimatyzacją zostało zaprojektowane tak, aby znacznie obniżyć koszty operacyjne i zmaksymalizować wydajność gotowania.

Dodatkowo, technologia SCS i system wyciągu wilgoci z komory zapewni w sposób intuicyjny i automatyczny całkowitą i dokładną kontrolę nad przebiegiem gotowania. Dzięki YESOVENS, technologia nie ograniczy tego co chciałbyś osiągnąć.

 

Konwekcja suchego powietrza
Gotowanie odbywa się w suchej komorze, w której wilgoć jest usuwana skutecznie i szybko, idealna do przetworów wysokotemperaturowych lub do stworzenia optymalnych warunków do grillowania, zapiekania, smażenia, zarumieniania. Niezastąpiony w procesie suszenia.

 

Mix-Combi
Gotowanie odbywa się w suchej komorze, do której przedostaje się wilgoć. Kombinacja tych dwóch elementów wzmacnia transfer ciepła, który odbywa się szybciej. Dodatkowo nadaję się idealnie do tego, aby uniknąć utraty wagi i zachować właściwości organoleptyczne, podnosi końcową jakość gotowania. Polecany jest do mięsa, ryb, a także do ciast i produktów mrożonych.

 

Para
Gotowanie odbywa się w komorze nasyconej parą wodną, w której odtworzone są tradycyjne warunki gotowania, chroniąc jednocześnie przed utratą składników odżywczych.