Współczesna przestrzeń

 

 yesovens godzina dla ziemiGodzina dla
Ziemi - 2018.03.24

 

Czarna godzina dla jasnej przyszłości 

Godzina dla Ziemi jest największą międzynarodową inicjatywą mającą na celu uświadomienie ludziom na całym świecie możliwości interweniowania w zmiany klimatyczne na Ziemi i zapewnienia nam lepszej przyszłości. Dlatego też, poproszono zwolenników tej idei o wykonanie prostego i symbolicznego gestu: wyłączenie wszystkich świateł na 60 minut w planowanym czasie.

 

Razem możemy wiele zmienić

Globalny wzrost demograficzny stale rośnie o 1,5-2% rocznie i wydaje się, że nie można myśleć o zmniejszeniu zużycia energii w najbliższej przyszłości. Jakie ma znaczenie pojedynczy gest?
Każda osoba, setki firm, najbardziej renomowane instytucje - Google, a nawet ONZ - przyłączą się do tej inicjatywy, aby pokazać, że każdy z nas za pomocą symbolicznego gestu może przyczynić się do lepszej przyszłości!

W każdym znaku, nawet w najprostszym geście, znajduje się siła rozumu, dyscypliny i myśli, które pozwalają nam na niekończącą się ewolucję. Z tego powodu Yesovens dba o sztukę cieplną w sposób precyzyjny i innowacyjny, bez ograniczeń przestrzennych, w każdej części świata i o każdej porze roku. Wszystkie nasze produkty powstały dla tych, którzy w piecu widzą nie tylko proste narzędzie, ale serce kuchni. A żeby dać życie, serce musi bić w harmonii ze wszystkim, co je otacza.

Dowiedz się, jak YESOVENS jest zaangażowany w lepszą przyszłość: dzięki naszej technologii ACT możemy zmniejszyć zużycie energii, uwalniając nas od kosztów odpadów i oszczędzając energię do 40%.

 

A Ty? Jaki będzie Twój kolejny krok?

#savetheenergy #maketherightchoice #makeopportunityyourchoice #sharethesaving

btn read